Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #652489
Kaugtöö võimalus

Kantselei juhataja

Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Töö kirjeldus

Usaldame Sulle järgmised tööülesanded:

  • Töötajate nõustamise personalialastes küsimustes
  • Kooli dokumendihalduse haldamise ja korraldamise Eesti Koolide Infosüsteemis (EKIS)
  • Kooli-sisese infovahetuse tagamise
  • Riigitöötaja Iseteenindusportaali (RTIP) haldamise
  • Pedagoogide andmete õigsuse tagamise Eesti Hariduse Infosüsteemis (EHIS)
  • Töötervishoiuga seotud tegevuste korraldamise
  • Täienduskoolituste koordineerimise
  • Kooli nõukogu koosolekute korraldamise
  • Psühholoogilise nõustamise korraldamise

Nõudmised kandidaadile

  • Soovid igakülgselt panustada kooli arengueesmärkide saavutamisele
  • Omad kõrgharidust või oled selle omandamisega lõpusirgel
  • Orienteerud personalivaldkonna õigusaktides ja oskad neid rakendada
  • Oskad kasutada tööks vajalikke tehnilisi vahendeid ja arvutiprogramme (MS Office)
  • Oled väga hea eestvedamisoskusega ja pead suurimaks väärtuseks koostööd
  • Oskad vajadusel rakendada multi-taskingut
  • Suhtled sujuvalt ning oled usaldusväärne kuulaja
  • Oled väga hea enesejuhtimisoskusega
  • Oled avatud uuendustele ja õpikogemustele
  • Suhtled väga hästi eesti ja vene keeles, inglise keele oskus tuleb kasuks

Soovides toetada Sinu tööpanust, pakume tööülesannete täitmiseks järgmisi tingimusi:

  • Töötasu vastavalt töökogemusele
  • Sujuvaks sisseelamiseks igakülgset tuge
  • Paindlikku tööaega ja vajaduspõhist kaugtöö võimalust
  • Muusikakoolile kohast töökeskkonda ja vanalinnas töötamise rõõmu
  • Sportimiskulude hüvitamist
  • Suvist pikka kollektiivpuhkust (35 kalendripäeva)
  • Regulaarseid erialaseid täienduskoolitusi ja tasemeõppes õppimise toetamist

Täiendav info

  • Tööle asumise aeg 01.08.2020
  • Kandideerimisel tuleb kasuks muusikavaldkonna tundmine

Palun saada CV koos palgasooviga ja motivatsioonikiri hiljemalt 30.06.2020 CV Keskuse portaali kaudu. Lisaküsimuste puhul võta ühendust kooli direktori Ivo Lillega (kontakt kooli kodulehel)

Tööpakkumise number
#652489

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. juuni 2020
Kuulutus sisestati:
1. juuni 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem