Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #194343

Kalmistuvaht/pargivaht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

KALMISTUVAHT/PARGIVAHT

  • heakorra järelvalve tagamine oma tööpiirkonnas, kannab ette vahetuse vanemale toimunud rikkumistest kalmistu territooriumil

  • omab ülevaadet kalmistute piiretest, kvartali tähistustest, liiklusmärkide ja teadetetahvlite ning sellel oleva info olemasolust

  • kalmistu territooriumil viibijate abistamine ja suunamine

  • teostada regulaarseid ringkäike kalmistu territootiumil

  • informeerib kalmistu külastajaid, et autodega sissesõit kalmistu territooriumile toimub ainult selleks ettenähtud ja väljastatud lubade alusel ( välja arvatud matusetransport, tähistatud musta lindiga)

  • olmeprahi ja murdunud okste koristamine kalmistuteedelt ja muruplatsidelt

  • vajalike hooldustööde tegemine tööjuhi nõudel

  • eriolukordadest teavitamine (kalmistul toimunud vandalismi ja korrarikkumistest)

  • korrektne ja heatahtlik suhtumine kalmistukülastajatesse

  • teenindusvalmidus

  • kohustus kanda turvavesti kirjaga „PARGIVAHT“ või „KALMISTUVAHT“

Ootused kandidaadile

Meile sobiv kandidaat on:

* positiivselt meelestatud

* valdab riigikeelt suhtlustasandil

* soovib teha tööd

* korrektne ja abivalmis

* töötuna arvel vähemalt 6 kuud (kuni 24a. 3 kuud)

* registreeritud Tallinna kodanik

*Tööd asutuse Tallinna Kalmistud hallatavatel kalmistutel Tallinnas (Metsa, Siselinna, Pärnamäe, Liiva, Rahumäe), lisaks Paljassaare poolsaar ning Tallinna Botaanikaaed.

*Töö on graafiku alusel

*Palk on 4500 eek (bruto)

*Töö on lepinguline, tähtajaline, 6 kuud

Lisainfo

*Kandideerida saavad Tallinna elanikud (registreeritud)

*Töötuna arvel olnud vähemalt 6 kuud (kuni 24a. töötuna arvel 3 kuud)

*Andmete õigsust kontrollitakse

Tööpakkumise number
#194343