Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #634243

Kalatöötleja

CVKeskus.ee klient
Läänemaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Toodangu valmistamine, kala fileerimine, kala ja kalatoodete töötlemine;
Toodangu komplekteerimine ja pakkimine

Ootused kandidaadile

Hea pingetaluvus, paindlikkus;
Täpsus ja kohusetundlikus

Ettevõte pakub

Head töökeskkonda ja meeldivat kollektiivi;
Konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#634243

Asukoht:
Läänemaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1000 - 1200 €/kuus
Kuulutus aegub:
5. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
7. jaanuar 2020

Dirhami kalatööstus (Fish Gourmet) töötleb värsket kala ning toodab gurmee kalatooteid loode-Eestis, Dirhami sadamas. Kalatööstus kasvas välja soovist pakkuda klientidele võimalikult värsket ja kvaliteetset kala.

Dirhami kalatööstust haldab Eesti kapitalil põhinev Derhamn OÜ. Kalatööstuse koduks on 2014. aastal valminud kalanduskeskus Dirhami sadamas. Dirhami kalatööstuse eesmärk on müüa ja toota kvaliteetseid kalatooteid värskest kalast.

Vaata rohkem