Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #669028

Kalatöötleja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame oma meeskonnaga liituma :

- Kalatöötlejaid

- Kalamarineerija

Kala ja kalatoodete kvaliteetne, toiduohutust järgiv tootmine ning pakendamine.

Ootused kandidaadile

- Kiirust, täpsust ja kohusetunnet
- Kasuks tuleb eelnev töökogemus toiduainetööstuses

Ettevõte pakub

- Väljaõpet

- Tööd graafiku alusel
- Heade töötulemuste eest väärilist tasu
- Stabiilset ja pikaajalist tööd
- Sõbralikku kollektiivi

Lisainfo

Töökoht Vihterpalu kalatööstus, Kibrukala, Vintse küla, Lääne-Harju vald 76021 Harjumaa, Eesti

Tööpakkumise number
#669028

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
3. november 2020
Kuulutus sisestati:
6. oktoober 2020

1994. aastal asutatud aktsiaseltsi M.V.Wool on üks pikaajalisemaid kala tootmise ja müügiga tegelevaid ettevõtteid Eestis. Firma põhitegevusala on värske ja külmutatud kala ning erinevate kalatoodete tootmine ja müük.

Vaata rohkem