Värsked tööpakkumised

Kalameister

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 462327

Tööpakkumise number

462327

Töö kirjeldus

Sinu peamiseks rolliks on:
•erinevate kalaliikide töötlemine.
•kalatoodete valmistamise üle arvestuse pidamine.
•kalatoodete lettidesse paigutamine ja jälgimine kogu tööpäeva vältel, et teenindusletid oleksid täidetud kvaliteetse kaubaga.
•kalakoguste tellimisettepanekute tegemine.
•ettepanekute tegemine uute retseptide koostamiseks.
•kalatoodete maitseomaduste tutvustamine teenindajatele ning vajadusel klientidele.

Nõudmised kandidaadile

Oled väga oodatud, kui:
•Sul on huvi antud valdkonna vastu ning oled valmis õppima
•omad teadmisi kalatöötlemisest
•väärtustad koostöö
•oled hea pingetaluvusega
•korrektne ja kiire
•oskad eesti ja vene keelt suhtlustasandil

•eneseteostus- ja arenguvõimalust Eesti kõige väärikama ajalooga poes
•pakume väljaõpet töökohal
•stabiilset töötasu ja lisatasu võimalusi
•ettevõttesiseseid soodustusi ning häid sportimisvõimalusi
•toredaid ühisüritusi
•tööaega graafiku alusel
•suurepärast töökogemust

Lisainfo

Lisainformatsioon antud tööpakkumise kohta E-R kella 09:00 -17:00 telefonil 667 3110.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. märts 2017
Kuulutus sisestati:
2. märts 2017
Brutopalk:
Alates 900 EUR kuus

Kaubamaja on Eesti jaekaubanduse liider ja suunanäitaja. Meie missiooniks on muuta inimeste elu mugavamaks ja rõõmsamaks, tuues maailmast koju kätte parimad kaubad ja pakkudes suurepärast ostuelamust.

Kui Sa armastad head toitu, oled kokandushuviline ja oled valmis õppima tõeliseks kalameistriks, siis ootame just Sind Kaubamaja Toidumaailma Köögiga liituma.

Sinu rolliks saab Kaubamaja Köögi kalaleti toodete töötlemine ja valmistamine, saad kaasa rääkida uute retseptide loomise osas. Ning osaled igapäevaselt tooraine planeerimisel ja tellimisel.