Värsked tööpakkumised

Käitlusjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 603366

Tööpakkumise number

603366

Töö kirjeldus

Käitlusjuht vastutab jäätmete nõuetekohase vastuvõtmise ja käitlemise eest

  • Korraldab jäätmeid vedavate autode logistikat, vastuvõtmist ja käitlemist.
  • Korraldab vajalike dokumentide vormistamist ja koostab tööst tulenevaid aruandeid.
  • Korraldab jäätmete käitlejate tööd ja kontrollib tööülesannete täitmist.

Nõudmised kandidaadile

Sul on kõrgem haridus (vähemalt lõpetanud bakalauruse õppekava). Kasuks tuleb töökogemus jäätmete käitlemise valdkonnas.

  • Kasuks tuleb eelnev kokkupuude inimeste juhtimisega.
  • Sul on tõsine huvi jäätmekäitluse valdkonna vastu.
  • Sa oled iseseisev ja ambitsioonikas ja Sind ei ole vaja kontrollida.
  • Suudad tööalaselt suhelda nii eesti kui vene keeles.
  • Suudad lahendada probleeme operatiivselt, oskad suhelda ja koostööd teha väga erinevate inimestega.

Ettevõte pakub

* Valdkond on perspektiivikas ja pidevalt arenev
* Võimalus oma ideid teostada on suur.
Pakume
* pikaajalist töösuhet
* kaasaegset töökeskkonda
* tasustamist vastavalt töötulemustele.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
16. juuni 2019

AS Epler & Lorenz alustas ohtlike jäätmete käitlemisega 1991. aastal Tartus õlijäätmete kogumise ja põletamisega esimesel Baltimaadesse ehitatud jäätmepõletusseadmel. Kuna inimtegevuse käigus tekkivate, elukeskkonnale ohtu kujutavate jäätmete ring on märksa laiem, tekkis peagi vajadus ka teiste ohtlike jäätmete käitlemiseks. 1992.a. aastal sai AS Epler & Lorenz esimeseks ohtlike jäätmete käitluslitsentsi omavaks ettevõtteks Lõuna-Eestis. 2015 aastal ühinesid AS Epler & Lorenz ja Põhja-Eesti ohtlike jäätmete käitleja OÜ Kesto, ning tekkis Eesti juhtiv ohtlike jäätmete käitleja.

AS Epler & Lorenz eesmärgiks on edendada jäätmete taaskasutamist, et vähendada prügilasse ladestatavate jäätmete hulka ning seeläbi aidata kaasa ümbritseva elukeskkonna säilimisele.

Seoses tegevuse laienemisega otsime oma meeskonda ohtlike jäätmete käitlusjuhti