Värsked tööpakkumised

Käidukorraldaja Pärnu-Jaagupis

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 248018

Tööpakkumise number

248018

Töö kirjeldus

Sinu tulevase töö peamisteks ülesanneteks on:

  • Sinu vastutusalas oleva piirkonna elektripaigaldiste käidu ohutu ja majanduslikult efektiivne korraldamine
  • elektritööde tehniline järelevalve
  • oma piirkonnas vajalike investeerimisettepanekute tegemine
  • klientide pöördumiste menetlemine ja lahendamine

Nõudmised kandidaadile

Töö sobib just Sulle, kui:

  • Sul on kõrgharidus või rakenduslik kõrgharidus energeetikavaldkonnas ning omad vähemalt kaheaastast elektritööde juhtimise kogemust
  • omad kehtivat A-pädevust või kõiki eeldusi A-pädevuse saamiseks
  • omad B-kategooria juhilube
  • Sul on väga hea eesti keele oskus ning valdad vene keelt
  • oled arvutiga „Sina-peal“
  • oled koostööle orienteeritud ning suudad kaasata teisi eesmärkide saavutamisel
  • Sinu tööstiili iseloomustab algatusvõime, iseseisvus, kohusetundlikkus, täpsus ja ettevõtlikkus
  • oled avatud suhtleja, hea läbirääkija
  • Sinu tugevuseks on süsteemsus, organiseerimis- ja planeerimisoskus

Kasuks tuleb varasem koostöökogemus Jaotusvõrguga.

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:

  • mitmekülgset ja arendavat tööd
  • asjatundlikku ja toetavat meeskonda
  • enesetäiendamise võimalusi
  • kindlat tööd stabiilses äris
  • sportimisvõimalusi Eesti Energia spordiklubis

Lisainfo

Töö asukoht on Pärnu-Jaagupi.

Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. jaanuar 2012
Kuulutus sisestati:
5. jaanuar 2012

Eesti Energia on ühtse väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume kliendile terviklikke energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme Baltimaades, Soomes, Jordaanias ja USA-s. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Jaotusvõrk on Eesti Energia kontserni kuuluv äriühing, mille peamine roll on võrguteenuse osutamine klientidele, kelleks on ligi 90% Eesti elanikest ja ettevõtetest. Käiduosakond tegeleb kliendi ootustele ja kokkulepitud tingimustele vastava võrguteenuse osutamise ja käidu korraldamisega.

Ootame oma meeskonda Pärnu-Jaagupi käidupiirkonnas käidukorraldajat.