2023-08-23 14:48:55

Kahjukäsitluse praktikant

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime kahjukäsitluse praktikanti, kelle tööülesanneteks on kahjukäsitlusjuristiassisteerimine ning tagasinõuete protsessis osalemine. Praktikandina saad rakendadaomandatud õigusalaseid teadmisi dokumentide koostamisel ning tutvuda kindlustusvaldkonnaspetsiifikaga.

Ootused kandidaadile

Oled oodatud kandideerima kui

  • tunned huvi uute teadmiste omandamise vastu kahjukäsitluses;
  • sul on hea kuulamis-, eneseväljendus- ja analüüsioskus;
  • omad keskmisest kõrgemat õppimisvõimet ning oskad iseseisvalt töötada;
  • tahad end assistendina proovile panna;
  • valdad kõnes ja kirjas väga heal tasemel eesti ja inglise keelt;
  • varasem praktikakogemus on eeliseks.

Omalt poolt pakume võimalust teha huvitavat tööd koos kogenud kindlustusspetsialistidega, kes on valmis sind praktika jooksul aitama ja toetama. Praktika on tasustatud.

Praktika toimumise aeg ja koht: üheskoos leiame praktika sooritamiseks sobiva aja. Praktikakohtasub Tallinnas.