Värsked tööpakkumised

Kaardispetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 210718

Tööpakkumise number

210718

Töö kirjeldus

Seoses ettevõtte laienemisega otsime oma meeskonda aktiivset, hea tehnilise taibuga spetsialisti, kelle põhilisteks tööülesanneteks oleks plastikkaartide trükkimine ja personaliseerimine ning kliendisuhete loomine ja hoidmine.

Nõudmised kandidaadile

• hea arvuti kasutamise oskus
• väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas
• vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil
• täpsus ja kohusetundlikkus
• hea algatusvõime ja aktiivsus

Ettevõte pakub

aktiivset ja tegusat kollektiivi
erialast koolitust
huvitavat ja väljakutset pakkuvat tööd
kaasaegseid töötingimusi ja töövahendeid
püsivat töösuhet
Põhipalka + tulemustasu

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. november 2010
Kuulutus sisestati:
27. oktoober 2010
Lisainfo palga kohta:
kokkuleppel, CV-s palun näidake ka palgasoov

Kaardiekspert OÜ on Eesti erakapitalil põhinev firma, mis loodi kaarditrükitehnoloogia ekspertide poolt, kes on olnud valdkonnas tegevad alates aastast 1999. Meie peamisteks tegevusaladeks on plastikkaartide tootmine ja personaliseerimine ning kaardiprinterite ja printeritarvikute müük. Tänaseks on Kaardieksperdist saanud üks juhtivamaid plastikkaartide pakkujaid Eestis. Lisaks Eestile pakume oma tooteid ja teenuseid veel kaheksas Euroopa riigis.