Värsked tööpakkumised

Kaardikeskuse müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 366117

Tööpakkumise number

366117

Töö kirjeldus

- Lukoil Eesti kliendi-ja sooduskaardi müügistrateegia täitmine
- kliendi- ja sooduskaartide levitamise organiseerimine
- kliendisuhete hoidmine, uute arendamine
- maksetähtaegade jälgimine, suhtlemine võlglastega
- koostöö partneritega Leedus, Lätis, Venemaal
- aruandluse esitamine
- riigihangetes osalemine
- kaardikeskuse töö koordineerimine
- finantsnäitajate analüüs.

Nõudmised kandidaadile

- varasem töökogemus müügivaldkonnas
- hea eesti ja vene keele oskus, inglise keele oskus suhtlustasandil
- täpsus, korrektsus.

Ettevõte pakub

- võimalust tegutseda rahvusvahelises meeskonnas
- ajakohaseid töövahendeid ja -keskkonda.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. jaanuar 2015
Kuulutus sisestati:
5. jaanuar 2015

AS Lukoil Eesti tegutseb Eesti kütustemüügi turul alates 1992. aastast. Tänaseks päevaks kuulub Lukoili mehitatud teenindusjaamade võrku 37 tanklat üle Eesti. Pakume ööpäevaringselt parimat teenindust, paindlikku hinnapoliitikat ja rahvusvahelist kliendikaarti.