Värsked tööpakkumised

Juveelipoe müüja (Lasnamäe Centrum)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 375425

Tööpakkumise number

375425

Töö kirjeldus

- kauba vastuvõtmine ja väljapanek
- klientidele kauba tutvustus, nõustamine
- aktiivne müük
- kaupluse,müügisaali, vitriinide korrashoid
- kaupluse lahtiolekuaeg E-P 10.00-21.00

Nõudmised kandidaadile

- keskharidus
- eesti- ja vene keele oskus väga heal tasemel
- ausus, kohusetundlikkus, koostöövõime
- soov töötada, õppida, areneda
- eelnev töökogemus müüjana
- väga hea suhtlemisoskus, kõrgetasemeline klienditeenindus
- töötamine graafiku alusel, 2 tööl, 2 vaba (sh.nädalavahetused)

Ettevõte pakub

- tööd kaasaegses juveelisalongis
- sõbralikku, kogemustega töökollektiivi
- erialast koolitust
- põhipalk+motiveerivat tulemustasu
- tööd graafiku alusel, 2 müüjat ühes vahetuses

Lisainfo

Eelistame oma kollektiivi viisakat,kogenud klienditeenindajat,
vanuses 35a.- 55a.
Töötamine vahetustega, ühes vahetuses 2 müüjat
Palgasoov lisada CV-s
CV-d soovime eesti keeles, palume võimalusel lisada foto.
Vastame sobivatele kandidaatidele.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
2. mai 2015
Kuulutus sisestati:
2. aprill 2015

TI-DIAMONDS OÜ tegutseb juveelitoodete müügiga alates 2005 aastast.
Pakume laias valikus ning erinevas hinnaklassis kuld- ja hõbeehteid, trendikaid juveele rahvusvahelistelt messidelt.
Lisaks leiate meie kauplustest põnevaid kingitusi pulmadeks, sünnipäevadeks ja teisteks tähtsateks sündmusteks.