Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #515215

Juurdelõikusosakonna planeerija

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pehme mööbli kattematerjalide lõikusosakonna tööde planeerimine.

Ootused kandidaadile

Kasuks tuleb eelnev töökogemus Diamino programmiga;
Korrektsus, täpsus.

Huvitavat ja arendavat tööd kaasaegse sisseseadega ettevõttes. Töö ühes vahetuses. Konkurentsivõimelist palka ja toredaid kolleege. Töökohal kesklinnaga hea bussi- ja rongiühendus.

Tööpakkumise number
#515215

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. veebruar 2018
Kuulutus sisestati:
19. jaanuar 2018

AS NEISERI GRUPP on 20 aastat tegutsenud pehmet mööblit tootev ettevõte. Ettevõtte
peamised kliendid on Skandinaavia ja Kesk-Euroopa juhtivad mööbliketid. Ettevõte pakub oma
ala parimaid töötingimusi ja kasutab uudseimat tehnoloogiat.

Vaata rohkem