Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #433088

Juurdelõikaja

CVKeskus.ee klient
Võrumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööriiete lõikus. Kanga ladestamine, juurdelõikus lekaalide järgi. Mõõtude võtmine kliendilt. Mudeli joonise järgi lõikamine, vajadusel pikkuste muutmine. Mudelite kujundus vastavalt kliendi soovile (värvus, helkurite asukohad, läbilõiked).
Tootearendus.

Ootused kandidaadile

Juurdelõikuse kogemus. Individiuaal õmblemise kogemus.

Ettevõte pakub

Toredat personali. Vaheldusrikast tööd.

Tööpakkumise number
#433088

Asukoht:
Võrumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. august 2016
Kuulutus sisestati:
26. juuli 2016

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem