Värsked tööpakkumised

Juurdelõikaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 503185

Tööpakkumise number

503185

Töö kirjeldus

Pakume tööd tööriiete ja kardinate juurdelõikajale kiiresti arenevas ettevõttes.

Töö asukoht Tallinn

Nõudmised kandidaadile

Ootame oma kollektiivi kogemustega , täpset ja kohusetundlikku juurdelõikajat.
Vajalik on eelnev töökogemus .

Ettevõte pakub huvitavat ja vaheldusrikast tööd juurdelõikajale
Meeldivat ja sõbralikku töökollektiivi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
18. november 2017
Kuulutus sisestati:
21. oktoober 2017

Mirtel Design on kaubamärk, mis kuulub ettevõttele Mirtel Textile OÜ. Mirtel Textile OÜ asutati 2004 aastal. Peamiseks toodanguks on rõivad, töörõivad, kodutekstiil ja kardinad. Mirtel Design`i ametirõivaste tootmisega alusati 2009 aastal. Ettevõte pakub samuti alltöövõttu, õmblemise ja juurdelõikamise teenust. Mirtel Design`i esindus asub Tallinnas, aadressil Raua tänav 55. Mirtel Textile OÜ kuulub Eesti Rõiva- ja Tekstiililiitu ja Eesti Kaubandus- ja Tööstuskotta. Ettevõttes töötab 11 töötajat. Ettevõte juhatusse kuulub kaks osanikku.