Värsked tööpakkumised

Juunior webmaster

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 359897

Tööpakkumise number

359897

Töö kirjeldus

Seoses suurenenud töömahuga otsime oma meeskonda tublit ja arenemisvõimelist webmasterit, kelle igapäevaseks põhiülesandeks on meie rahvusvaheliste suurklientide teenindamine. Webmaster loob ja hooldab, kas iseseisvalt või koostöös projektijuhtidega kvaliteetseid ja tasemel veebilehti.

Nõudmised kandidaadile

• Sul on baasteadmised HTML’ist ja CSS’ist
• Suudad HTML koodis tõlkeid lisada ja vajadusel kujundust muuta
• Oskus töötada vajalikul tasemel kujundusprogrammiga Adobe Photoshop
• Suudad CMS süsteemides veebilehti luua ja muuta templiite
• Oled asjalik, kohusetundlik, positiivne ja teotahteline
• Sul on hea Eesti keele oskus ja saad aru inglise keelest

Kasuks tuleb:
• Oled kokkupuutunud JavaScript'iga
• Terminid HTML5 ja CSS3 ei ole päris võõrad
• Oskad emailide HTMLi luua
• Omad teadmisi erinevate platvormide ning veebilehitsejate eripäradest

Ettevõte pakub

• Väga hästi sobivat tööd iseseisvale inimesele
• Kogemust mainekate rahvusvaheliste e-lahenduste arendamisel
• Tugevat meeskonda, kellega on rõõm koos töötada
• Tasemel infrastruktuuri, kaasaegset bürood ja töövahendeid
• Tulemustele baseeruvat palka
• Arenguvõimalusi ettevõtte sees ja koolitusvõimalusi
• Lahedat seltskonda, erilist ADM-i fiilingut ja ühiseid ettevõtmisi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. november 2014
Kuulutus sisestati:
20. oktoober 2014

ADM Interactive on Eesti vanimaid ja suurimaid e-turunduse ja digimeedia agentuure. Pakume e-turundus- ja IT-teenuseid alates aastast 1997. Meie klientideks on nii rahvusvahelised kaubamärgid kui ka Eesti ettevõtted ja reklaamiagentuurid, kellele loome ja arendame veebilahendusi üle maailma. ADM-is töötab hetkel 35 loovat professionaali.

Läbi aastate on ADM osalenud Eesti töötajasõbralikum ettevõte konkursil ja on alati jõudnud TOP 25 parima ettevõtte hulka. Äripäeva TOPis, mis reastab ettevõtteid majandustulemuste alusel, on ADM alati tabeli eesotsas, olles seejuures sektori kõige suurem ettevõtte. Lisaks sellele oleme sellel aastal agentuuri tulu suuruselt number 3 Eesti agentuur: Edukad agentuuritulu teenijad 2013. Samuti on meie tööd ja tegemised saanud tunnustust erinevatel konkurssidel nii Digiteol 2013 ja 2014 kui ka Kuldmunal.

ADM kontorit tunnustati Eesti Sisearhitektide Liidu aastapreemia vääriliseks. Tutvu ADM Interactive tööde, projektide, auhindade, teenuste ja kontoriga.

ADM'i tiimi ja meie tegemistega väljaspool kontorit saad tutvuva siin: YouTube videod!