Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #298861

Juuksur

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

klientide professionaalne ja sõbralik teenindamine
klientide abistamine ja nõustamine
toodete müük ja tutvustamine

Ootused kandidaadile

erialane haridus
hea suhtlemisoskus
ausus
edumeelsus
eelnev töökogemus
kohusetunne
aktiivsus oma töövaldkonda edasi arendada
arenemissoov
avatus ja sõbralikkus
eesti keele oskus
vene keele oskus

Ettevõte pakub

arenemisvõimalusi
koolitust
tööd graafiku alusel
head kollektiivi
karjäärivõimalust
paindlikku tööaega

Lisainfo

Oleme huvitatud et töötaja oleks registreeritud nagu Fie või OÜ, kuna me pakkume rendile töökohti. Rent kuus on 200 eur, päevas 10eur.
Kandideerimiseks palume saata oma CV e-posti aadressil esimenesalon(at)gmail.com . Märgusõnaks palume märkida "CVkeskus juuksur".
Lisainfo telefonilt +372 55585951,+372 58586689

Tööpakkumise number
#298861

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
11. märts 2013
Kuulutus sisestati:
11. veebruar 2013

Esimene ilustuudio on uus ettevõtte Eesti turul, mis pakkub erinevaid trendikaid iluteenuseid nagu kuumakääri lõikus, lamineerimine, brasilia keratini juuste hooldus. Esimene ilustuudio eesmärk on pakkuda oma klientidele parima kvaliteediga teenust ja teenindust. Meie töökollektiiv on hästi motiveeritud arendada oma oskusi ilumaailmas, et meie kliendid sooviksid alati külastada meid jälle.

Vaata rohkem

Juuksur