Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #193945

Juuksur

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame oma kollektiivi juuksurit, kes teeks rõõmsaks nii nais- kui meessoost kliendid.

Ootused kandidaadile

Otsime kogemustega juuksurit, kes:

  • on töökas, positiivse ellusuhtumisega, aus, sõbralik ja viisakas
  • armastab juuksuritööd ja soovib ennast sel alal täiendada
  • valdab eesti keelt, kasuks tuleb ka soome või inglise keele oskus suhtlustasandil
  • oskab paigaldada juuksepikendusi või soovib seda õppida

  • kaasaegset töökeskkonda äsja renoveeritud ruumides Tallinna kesklinnas
  • tööd graafiku alusel väikeses ja sõbralikus kollektiivis
  • kvaliteetseid töövahendeid töökoha poolt
  • võimalust õpihimulistel töötajatel oma oskusi täiendada
  • tulemustele orienteeritud töötasu

Lisainfo

Palgatingimused kokkuleppel.

Tööpakkumise number
#193945
Juuksur