https://www.cvkeskus.ee/809413

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #809413

Juuksur

CVKeskus.ee klient
Narva, Ida-Virumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus


  • Töötaja on kohustatud kvaliteetselt osutama juuksuri teenust ja kinni pidama Dandy ilusalongi töögraafikust.


Ootused kandidaadile


  • Muud nõuded: Sõlmitakse üürileping, töötaja peab olema, mis tahes vormis juriidiline isik.


Ettevõte pakub


  • Kõik vajalikud töövahendid.

  • Sõbralik ja professionaalne kollektiiv.

  • Mugav töögraafik ühes vahetuses.


Tööpakkumise number
#809413
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Juuksur
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!