Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #192974

Juuksur

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma kollektiivi töökat ja toredat juuksurit.

Nõudmised kandidaadile

* proffessionaalsus, soov ennast täiendada
* graafiku alusel töötamine - tööpäeva kestus 10.00-20.00
* soovitavalt vene keele oskus
* töökas, kohusetundlik

Pakume meeldivat töökeskonda; võimalust töötada nii FIE-na kui % alusel.

Tööpakkumise number
#192974

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
15. aprill 2010
Kuulutus sisestati:
1. aprill 2010
Lisainfo palga kohta:
kokkuleppel

Ilu- ja lõõgastuskeskus "Püramiid" on uus ja arenev keskus Keilas. Meie soov on pakkuda laia valikut ilu- ja terviseteenuseid, treeninguid, koolitusi, loenguid jne. Hetkel pakume juuksurite, kosmeetikute, küünetehnikute, massööride teenuseid, erinevaid teraapia võimalusi. Majas on solaarium, infrapunasaun. Treeningsaalis toimuvad rühmatreeningud. Aprillis avame hoidjaga lastetoad klientidele.
Kliendid on meid juba leidnud ka Tallinnast (Laagri, Nõmme, Õismägi).
Tööl käimiseks Tallinnast on tihe rongiühendus ja marsruuttaksod.

Vaata rohkem

You are applying to:
Juuksur