Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #194979

Juuksur

CVKeskus.ee klient
Haapsalu
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd hea suhtlemisoskusega juuksurile, kes soovib pakkuda kliendile parimat teenust ja ise pidevalt edasi areneda.

Ootused kandidaadile

Erialase hariduse omamine või omandamisel
Hea suhtlemisoskus
Pingetaluvus
Soov edasi areneda
Eesti keele oskus

Ettevõte pakub

Arenemisvõimalusi
Koolitusi
Tööd graafiku alusel
Töö tulemustele vastavat palka

Lisainfo

Tööle asumine esimesel võimalusel
Lisainfo telefonil 55645929, ave[at]marave.ee

Tööpakkumise number
#194979
Juuksur