Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #194979

Juuksur

CVKeskus.ee klient
Haapsalu
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd hea suhtlemisoskusega juuksurile, kes soovib pakkuda kliendile parimat teenust ja ise pidevalt edasi areneda.

Nõudmised kandidaadile

Erialase hariduse omamine või omandamisel
Hea suhtlemisoskus
Pingetaluvus
Soov edasi areneda
Eesti keele oskus

Ettevõte pakub

Arenemisvõimalusi
Koolitusi
Tööd graafiku alusel
Töö tulemustele vastavat palka

Lisainfo

Tööle asumine esimesel võimalusel
Lisainfo telefonil 55645929, ave[at]marave.ee

Tööpakkumise number
#194979

Asukoht:
Haapsalu
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
13. mai 2010
Kuulutus sisestati:
14. aprill 2010

Osaühingule „Marave“ kuuluv ilusalong „Salon Boutique“ on uus ning pidevalt arenev ettevõte. Meie eesmärgiks on pakkuda tipptasemelist teenindust ja kvaliteetseid juukse- ning kehahooldusvahendeid. Meie kollektiiv annab alati parima, et kliendi siinviibimine oleks täis ainult häid emotsioone.

Vaata rohkem

You are applying to:
Juuksur