Värsked tööpakkumised

Jutukas ja asjalik TELEFONIMÜÜJA

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 369205

Tööpakkumise number

369205

Töö kirjeldus

Ten-Team turundus müüb AINULT meie sõsarettevõtete aastate jooksul välja töötatud ning klientide heaksiidu pälvinud raamatuid ja infomaterjale. Sind ootab ees soliidne ja stabiilne tootevalik ning parim ja mahukaim kliendibaas Eestis. Sinu ülesandeks saabki olema vaid müüa telefoni teel hea toode heale kliendile.

Nõudmised kandidaadile

Ainukeseks, seejuures aga väga oluliseks nõudmiseks, on kandidaadi siiras soov ja võime eesti keeles telefonitsi suhelda. Kõik muud oskused saame vajadusel kujundada töö käigus.

Pakume heale suhtlejale head võimalust telefonimüügi tööd tehes head raha teenida. Moderne töökeskkond, head tooted ning parimad andmebaasid on elementaarne.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või hooajatöö, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
7. märts 2015
Kuulutus sisestati:
5. veebruar 2015
Brutopalk:
Alates 2.34 kuni 9 EUR tunnis

Ten-Team on müügitulult Eesti suurim äriklientidele orienteerunud raamatukirjastuste grupp, mis koosneb neljast sõsarettevõttest. Tegutseme edukalt alates 1999. aastast. Meie peamised kirjastamisvaldkonnad on tööõigus, töökeskkond ja raamatupidamine. Ten-Team turunduse OÜ hoolitseb meie kirjastuste müügitöö eest.