Värsked tööpakkumised

Juristi assistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 612548

Tööpakkumise number

612548

Firma nimi peidetud Juristi assistent

Töö kirjeldus

Töö sisuks on juristi igakülgne assisteerimine, e-kirjade haldamine, info otsing ja analüüs, dokumentide koostamine ja vormistamine, suhtlemine, koostööpartneritega ning võlgnikega, aruannete koostamine.

Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat kui Sul on juriidiline haridus (või oled seda omandamas), kasuks tuleb varasem õigusalane töökogemus. Oled korrektne ja täpne. Sulle meeldib töötada nii meeskonnas kui iseseisvalt, ei karda kiiret töötempot ja pinget, mitme asjaga korraga tegelemine vaid innustab Sind. Tööks on vajalik hea väljendusoskus eesti keeles nii suuliselt kui kirjalikult ja vene ning inglise keele valdamine heal tasemel. Kindlasti väga hea arvutikasutamise oskus.

Pakume huvitavat ja vaheldusrikast tööd rahvusvahelises ettevõttes, kaasaegset töökeskkonda ja vahendeid, konkurentsivõimelist töötasu. Võimalust töötada osalise tööajaga ning teha vajadusel kaugtööd.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa, võimalus aeg-ajalt töötada kodukontorist
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline, töö sobib ka üliõpilastele
Lisainfo:
Töö sobib ka vähenenud töövõimega inimesele
Kuulutus aegub:
3. september 2019
Kuulutus sisestati:
12. august 2019

ISSi näol on tegu 1901. aastal Taanist alguse saanud ja tänaseks üle maailma kokku 77 riigis tegutseva ettevõttega, mille käive ulatub üle 10,7 miljardi euro ja kus töötab üle 450 000 inimese.
ISS Eesti AS on 20-aastase kogemusega Eesti suurim ja jõudsalt kasvav kinnisvara haldamist, hooldamist ja erinevaid puhastusteenuseid pakkuv kontsern, kus täna töötab ligi 1500 inimest, kellest ca 250 on väiksema või suurema töövõime kaotusega.

Jätkusuutliku Ettevõtluse Indeks