Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #297628

Juristi assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline

Kuulutus sisestati: 28. jaanuar 2013
Kuulutus aegub:23. veebruar 2013

Töö kirjeldus

Admiral Markets AS otsib oma meeskonda juristi assistenti, kelle põhilisteks tööülesanneteks oleks:
- Juristi ja ettevõtte juhtkonna assisteerimine
- Juriidilise sisedokumentatsiooni koostamine ja korrashoiu korraldamine
- Lepingute koostamine
- Ettevõtte majandustegevust puudutava seadusandluse ja õigusaktide muudatuste analüüsimine

Ootused kandidaadile

- Õigusalane kõrgharidus või selle omandamine
- Erialane praktika- või töökogemus
- Vene ja inglise keele oskus
- Otsustus- ja vastutusvõime ning võime töötada iseseisvalt
- Hea pingetaluvus
- Täpsus ja korrektsus

- Töötamist nooruslikus ja kiiresti arenevas rahvusvahelises meeskonnas
- Võimalust täiendada õigus- ja finantsalaseid teadmisi professionaalses meeskonnas läbi mitmekülgsete tööülesannete
- Huvitavat ja vastutusrikast tööd
- Kaasaegset töökeskkonda

Lisainfo

Kasuks tuleb:
- Majandus- ja finantsalased teadmised

Palume saata meile CV koos motivatsioonikirja ja palgasooviga.

Tööpakkumise number
#297628

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
23. veebruar 2013
Kuulutus sisestati:
28. jaanuar 2013

Admiral Markets on juhtiv internetipõhiste kauplemisteenuste osutaja Forex valuutaturul, samuti teistel finantsturgudel, kus saab kaubelda väärismetallide-,
aktsiate-, toorme, futuuride ja indeksite CFD-ga. Admiral Markets AS on litsenseeritud investeerimisühing, mis on esindatud enam kui 30 riigis maailmas.

Vaata rohkem