https://www.cvkeskus.ee/196276

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #196276

Jurist

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kõik juriidilised toimingud võlanõuete pinnalt (hagide koostamine, kohtus esindamine, lepingute ja kokkulepete vormistamine)


Ootused kandidaadile

Kohtusaalide kogemusega, juriidilise kirjaoskusega ja sõbraliku meekonnameelega.


Ettevõte pakub

Töökat abivalmis kollektiivi, huvitavaid kaasusi ja palka vastavalt tegudele.


Tööpakkumise number
#196276
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Jurist
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!