Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #501791

Jurist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Valmistada ette, analüüsida, kooskõlastada ning täpsustada ettevõttega seotud lepinguid;
  • koostada ettevõttele juriidilisi dokumente ning muud firmasisest dokumentatsiooni;
  • koostada avaldusi, nõudeid, apellatsioone ning teisi ametlikke kirju ning vastuseid kaebustele ning muudele dokumentidele;
  • valmistada ette kõik kohtuga seotud dokumentatsioon ning esindada ettevõtet kohtus;
  • esindada ettevõtet erinevate riiklike ja kohalike institutsioonide ees ning suhtluses kolmandate osapooltega;
  • pakkuda juriidilisi lahendusi ning soovitusi;
  • rakendada seadusi ning õigusakte ettevõtte igapäevatöös;
  • anda ettevõtte töötajatele juriidilist nõu.

Ootused kandidaadile

  • Soov töötada kvalifitseeritud ja tulemustele orienteeritud meeskonnas;
  • oskus töötada kiirelt ja efektiivselt;
  • juriidiline kõrgharidus ning vähemalt 2-aastane töökogemus ettevõttesisese juristi või äriõigusalase spetsialistina;
  • väga head teadmised äriõigusest (Eestis, Euroopa Liidus);
  • väga hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus;
  • oskus pöörata tähelepanu detailidele, tegeleda samaaegselt mitme ülesandega ning planeerida tööd tihedas ajakavas;
  • väga hea eesti, inglise ja vene keele oskus nii kõnes kui kirjas;
  • oskus lahendada probleeme ning võtta vastu otsuseid;
  • oskus töötada nii meeskonnas kui ka iseseisvalt.

Ettevõte pakub

  • Võimalust töötada rahvusvahelises ettevõttes;
  • võimalust arendada professionaalseid oskusi.

Palun saatke CV ja motivatsioonikiri inglise keeles märksõnaga “Jurist”. Võtame ühendust vaid valitud kandidaatidega. Tagame konfidentsiaalsuse.

Tööpakkumise number
#501791

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2017
Kuulutus sisestati:
12. oktoober 2017

Novatours tegutseb Eestis alates aastast 2004, olles sellega staažikaim ja suurim reisikorraldaja. Novatoursi reisipakette müüvad edasi kõik Eesti suuremad reisibürood, samuti saab reise soetada reisifirma kodulehelt, e-müügist või Novatoursi otsemüügikontorist Tallinna kesklinnas. Novatoursi põhiline tegevusala on puhkusereiside korraldamine tšarterlendudega, algusega Tallinnast, Riiast ja Vilniusest.

Vaata rohkem

Jurist