Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #629570

Jurist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 27. november 2019
Kuulutus aegub:27. detsember 2019

Töö kirjeldus

Juristina on Sinu töö sisuks erinevate lepingute ja muude notariaalaktie koostamine ja selle raames klientide professionaalne nõustamine.

Ootused kandidaadile

Oled sobilik kandidaat, kui

  • Sul on õigusalane kõrgharidus (soovituslikult magistrikraad või oled seda omandamas)
  • Sul on soovitavalt erialane töökogemus (nt notaribüroos, pangas, advokaadibüroos) ja õigusalased teadmised
  • Sul on väga hea eesti keele ja suhtlustasandil inglise ning vene keele oskus
  • oled positiivse ellusuhtumisega, täpne, süsteemne ja usaldusväärne meeskonnaliige

Ettevõte pakub

Notaribüroo pakub omalt poolt:

  • võimalust ennast arendada erialases valdkonnas
  • vastavalt kogemusele ja töötulemustele häid palgatingimusi
  • erialaseid koolitusi
  • vaheldusrikast ja väljakutseid pakkuvat tööd
  • Tallinna kesklinnas asuvat kaasaegset kontorit, suurepäraseid töötingimusi ja karjäärivõimalusi (notari asendajaks)

Tööpakkumise number
#629570

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
27. november 2019

CV Keskuse kliendiks on notar Kaata Kartau, kes peab avalik-õiguslikku ametit. Peamiseks ülesandeks on tagada õigussuhete turvalisus ja ennetada õigusvaidlusi. Rohkem infot aadressilt: www.notarkartau.ee

Vaata rohkem

Jurist