Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #621224

Jurist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Äriõiguse ja andmekaitse teenustega tegelev konsultatsioonibüroo otsib oma meeskonda nooremjuristi.
Töö sisuks on õigusalaste dokumentide koostamine (õiguslikud analüüsid, kohtudokumendid, eeskirjad, ettevõtete asutamisdokumendid, lepingud jt), klientide esindamine ning kliendisuhete hoidmine.

Nõudmised kandidaadile

Kandideerida võib isik, kes omab vähemalt 3-aastast eelnevat töökogemust juristi või juristi assistendina. Eelistatud on õigusalase magistrikraadiga kandidaat. Kandidaadilt eeldame head analüüsivõimet, kohtu- ja muude õigusalaste dokumentide ning analüüside koostamise oskust, head suhtlemisoskust, pingetaluvust ning positiivset suhtumist. Vajalik on väga hea eesti ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas ning kasuks tuleb vene keele oskus suhtlustasandil.

Pakume lisaks põhitasule tulemustasu, spordiklubi kuluhüvitist, osalist kaugtöö võimalust ning lisaks põhipuhkusele jõulupuhkust.

Tööpakkumise number
#621224

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. oktoober 2019
Kuulutus sisestati:
2. oktoober 2019

CVKeskus.ee klient

Ettevõtte põhitegevuseks on õigusteenuste osutamine.

Vaata rohkem

You are applying to:
Jurist