Värsked tööpakkumised

Jurist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 461823

Tööpakkumise number

461823

Töö kirjeldus

• büroo klientide nõustamine
• juriidiliste kirjade, hoiatuste ja pretensioonide koostamine ning neile vastamine
• hagide koostamine, hagidele vastamine, esindamine kohtus ja muudes ametiasutustes
• lepingute koostamine ja õiguslik analüüs
• õigusaktide muudatuste jälgimine, kohtupraktikaga tutvumine
• ettevõttesisese õigusliku dokumentatsiooni loomine ja korrashoid

Nõudmised kandidaadile

• juriidiline kõrgharidus (magister)
• kõrgtasemel eesti keele oskus, väga heal tasemel vene- ja inglise keele oskus
• kohtus esindamise kogemus
• hea pingetaluvus, kohusetundlikkus, täpsus ja korrektsus
• hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus
• teadmised seadustest, õigusaktidest ja asjaajamisest
• analüüsivõime, koostöövalmidus ja usaldusväärsus

Ettevõte pakub

• eneseteostust- ja arenemisvõimalust
• stabiilset tööd
• meeldivat töökeskkonda
• tulemustele orienteeritud töötasu

Lisainfo

• kandideerimisel palume lisada motivatsioonikiri
• tööle asumine esimesel võimalusel

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. märts 2017
Kuulutus sisestati:
1. märts 2017

Ettevõte asutati Tallinnas aastal 1999. City Õigusbüroo meeskonda kuuluvad oma ala professionaalid, kes on kõik omandanud kõrgeima juriidilise hariduse. Omame pikaajast juriidilise nõustamise kogemust ning oleme väljapaistvalt esindanud ka oma kliente Eesti Vabariigi erinevates kohtuinstantsides, kohtuvälistes vaidlusorganites, inspektsioonides, riigi- ja kohaliku omavalitsuse haldusorganites, läbirääkimistel ning muude õigustoimingute tegemisel.

Oleme keskendunud asjatundliku õigusabiteenuse osutamisele juriidilistes küsimustes eraisikutele, äriühingutele ja korteriühistutele kõigis peamistes õigusvaldkondades: tsiviilõigus (sh võlaõigus, asjaõigus, perekonnaõigus, pärimisõigus) haldusõigus, äriõigus, tööõigus ja kindlustusõigus.

CITY Õigusbüroo eesmärk on olla oma klientidele kompetentne ja usaldusvääne partner leides klientide probleemidele alati kõige sobivaimad lahendused, garanteerides õigusabiteenuse 100% kvaliteedi ning tulemuslikkuse.

Teenuse osutamisel, mida iseloomustab paindlik ja kliendikeskne teenindus, tagame kliendi huvide efektiivse kaitse ning probleemide õigeaegse lahendamise. Samuti pakume igapäevast juriidilist tuge väikese ja keskmise suurusega erinevatele äriühingutele sealhulgas ka teenindus- ja tootmisettevõtetele, kinnisvara äriga tegelevatele äriühingutele, pankadele, nafta- ja nafta transiidi ettevõtetele, tervishoiuasutustele, ringhäälinguorganisatsioonidele, korteriühistutele ning mittetulundusühingutele.