Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #324091

Jurist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

ametkondadega suhtlemine
esindamine vaidluste lahendamisel kohtus
dokumentide ja lepingute ettevalmistamine
hagide koostamine
klientidele õigusabi pakkumine

Ootused kandidaadile

analüüsivõime
oskus hinnata oma tööaega
oskus müüa pakutavat teenust
arvuti kasutamise oskus
hea suhtlemisoskus
juriidiline kõrgharidus
kohtus esindmise kogemus
koostöövalmidus
otsustus- ja vastutusvõime
täpsus
eesti ja vene keele oskus

Ettevõte pakub

konkurentsivõimelisi töötingimusi
konkurentsivõimelist palka
tööle vastavat töötasu
tulemuste väärilist palka

Tööpakkumise number
#324091

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Brutopalk: 600 - 2530 €/kuus
Kuulutus aegub:
28. november 2013
Kuulutus sisestati:
28. oktoober 2013
Lisainfo palga kohta:
Tunnitasu 10,4 EUR + preemia

Ettevõte asutati Tallinnas aastal 1999. City Õigusbüroo meeskonda kuuluvad oma ala professionaalid, kes on kõik omandanud kõrgeima juriidilise hariduse. Meie juristid omavad pikaajast juriidilise nõustamise kogemust ning on väljapaistvalt esindanud meie kliente Eesti Vabariigi erinevates kohtuinstantsides, kohtuvälistes vaidlusorganites, inspektsioonides, riigi- ja kohaliku omavalitsuse haldusorganites, läbirääkimistel ning muude õigustoimingute tegemisel.

Oleme keskendunud asjatundliku õigusabiteenuse osutamisele juriidilistes küsimustes eraisikutele, äriühingutele ja korteriühistutele kõigis peamistes õigusvaldkondades: tsiviilõigus (sh võlaõigus, asjaõigus, perekonnaõigus, pärimisõigus) haldusõigus, äriõigus, tööõigus ja kindlustusõigus.

City Õigusbüroo eesmärk on olla oma klientidele kompetentne ja usaldusvääne partner leides klientide probleemidele alati kõige sobivaimad lahendused, garanteerides õigusabiteenuse 100% kvaliteedi ning tulemuslikkuse.

Teenuse osutamisel, mida iseloomustab paindlik ja kliendikeskne teenindus, tagame kliendi huvide efektiivse kaitse ning probleemide õigeaegse lahendamise. Samuti pakume igapäevast juriidilist tuge väikese ja keskmise suurusega erinevatele äriühingutele sealhulgas ka teenindus- ja tootmisettevõtetele, kinnisvara äriga tegelevatele äriühingutele, pankadele, nafta- ja nafta transiidi ettevõtetele, tervishoiuasutustele, ringhäälinguorganisatsioonidele, korteriühistutele ning mittetulundusühingutele.

Vaata rohkem

Jurist