Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #288615

Jurist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Arco Vara kontsern pakub tööd kogenud juristile

*ettevõtte töötajate õigusalane nõustamine
*lepingute koostamine ja osalemine lepingueelsetes läbirääkimistes
*ettevõttesiseses õigusloomeprotsessis osalemine
*vaiete, kaebuste, taotluste ja avalduste koostamine ning lahendamine
*ettevõtte esindamine kohtus

Ootused kandidaadile

*juriidiline kõrgharidus ning erialane töökogemus
*väga hea kirjalik ja suuline eneseväljendusoskus
*hea analüüsivõime ja pingetaluvus
*kohusetundlikkus, täpsus ja koostöövõimelisus
*kontoritarkvara hea kasutamisoskus
*kasuks tulevad vene ja inglise keele oskus ning kohtus käimise kogemus

Ettevõte pakub

*huvitavat ja vaheldusrikast tööd
*enesearendust ja teostusvõimalusi rahvusvahelises kontsernis
*kaasaegset töökeskkonda ning tulemustele orienteeritud ja inspireerivat meeskonda
*konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#288615

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
24. oktoober 2012
Kuulutus sisestati:
10. oktoober 2012

Arco Vara AS on 1992. aastal Eestis asutatud Baltimaade juhtiv kinnisvarakontsern, kelle esindused asuvad täna 17 piirkonnas Eestis, Lätis, Ukrainas ja Bulgaarias. Firma meeskonda kuulub ca 170 inimest.
Meie pikaajalised kogemused ning kõikehõlmav teenuste valik loob terviku, kus kõik kinnisvaraga seonduv on mugav ühes kohas korda ajada.

Vaata rohkem

Jurist