Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #622205

Jurist

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Juristi põhiülesanded on tagada koostatavate haldusaktide ja dokumentide juriidiline korrektsus, menetleda vaideid, kahjunõudeid ja muid pöördumisi, esindada vanglat haldus- ja tsiviilkohtus ning nõustada vangla teenistujaid teenistuskohustuste täitmisega seotud õigusküsimustes.

Nõudmised kandidaadile

OOTAME SIND KANDIDEERIMA, KUI:

  • Sul on kõrgharidus õigusteaduses
  • valdad eesti keelt kõrgtasemel (C1) ja inglise keelt kesktasemel
  • Sul on hea arvutioskus
  • Sul on teadmised haldusmenetlusest ning tunned haldus- ja tsiviilkohtumenetluse põhimõtteid
  • Sul on väga hea kirjalik ja suuline eneseväljendusoskus
  • Sul on hea pingetaluvus ja analüüsioskus
  • oled usaldusväärne, täpne ja algatusvõimeline
  • oled orienteeritud meeskonnatööle, ustav tööandjale ja pühendunud seatud eesmärkidele

KASUKS TULEB:
  • õigusteaduse magistrikraad või selle omandamine
  • varasem töökogemus avalikus sektoris haldusmenetluse valdkonnas
  • kohtus esindamise kogemus
  • teadmised vangistust, avalikku teenistust, töösuhet, lepingulisi suhteid, riigiasutuste asjaajamist jms reguleerivatest õigusaktidest

Ettevõte pakub

OMALT POOLT PAKUME:

  • töötasu 1800 eurot kuus
  • 35 päeva põhipuhkust
  • hüvitist alates teisest haiguspäevast
  • huvitavat ja arendavat tööd ning arenemis- ja koolitusvõimalusi
  • turvalist ja nüüdisaegset töökeskkonda
  • tasuta sportimisvõimalusi (jõusaal, MMA jne)

Tööpakkumise number
#622205

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 1800 €/kuus
Kuulutus aegub:
6. november 2019
Kuulutus sisestati:
9. oktoober 2019

Viru Vangla on kaasaaegne, Justiitsministeeriumi valitsemisalas olev valitsusasutus, mis viib täide vabadusekaotust ja eelvangistust.

Vaata rohkem

You are applying to:
Jurist