Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #634996

Jurist-andmekaitsespetsialist (SA Tallinna Lastehaigla)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 10. jaanuar 2020
Kuulutus aegub:24. jaanuar 2020

Töö kirjeldus

Sinu vastutusalas on:

  • juhatuse nõustamine kõigis õigusalastes küsimustes;
  • õigusalase dokumentatsiooni väljatöötamine ja õiguspärasuse tagamine;
  • osalemine majasiseste kordade loomisel;
  • igapäevaste juriidiliste küsimuste lahendamine, sh. vajadusel esindamine töövaidluskomisjonis;
  • osalemine riigihangete ja lihtsustatud menetluste korraldamises;
  • osalemine läbirääkimistel rahvusvaheliste koostööpartneritega lepingute sõlmimiseks;
  • vajadusel koostöö advokaadibürooga;
  • asutuse andmekaitsealase strateegia koostamine ja elluviimine;
  • asutuse korruptsiooniriskide maandamiseks koostatud tegevuskava elluviimine.

Ootused kandidaadile

Kandideeri, kui:

  • sul on magistrikraad õigusteadustes ja oled töötanud iseseisva juristina;
  • oled pädev töö- ja tsiviilõiguses ning andmekaitsealastes teemades;
  • sul on väga hea eesti ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas;
  • oskad planeerida oma tööd ja määratleda prioriteete;
  • oled algatusvõimeline, iseseisev, vastutus- ja otsustusvõimeline;
  • pead oluliseks koostööd, info liikumist ja tulemuste saavutamist;
  • oled avatud suhtleja, veenev läbirääkija ning väljendad ennast suurepäraselt nii suuliselt kui kirjalikult;
  • märkad detaile, oskad analüüsida ja näha tervikpilti.

Kasuks tuleb varasem kokkupuude tervishoidu reguleerivate seadustega ja vene keele oskus suhtlustasemel.

Lisainfo

Tööpakkumise number
#634996

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
10. jaanuar 2020

Tammiste Personalibüroo aitab kõikjal Eestis asuvatel klientidel värvata õigeid inimesi, hinnata nii töötajaid kui kandidaate ning arendada meeskondi läbi haaravate koolituste. Meil on esindused Tallinnas ja Pärnus ning omame mahukat üleriigilist tööotsijate andmebaasi Karjäärikaust. Koolituspartneritena kasutame hinnatud Eesti koolitajaid.

Leiame töötajad paljudesse ärivaldkondadesse. Tööstusest tootmiseni, müügist ehituseni, energeetikast elektroonikani — tunneme end kõikjal koduselt

Vaata rohkem