Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #631562

Julgestusseadmete insener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Igapäevane töö on erialaselt põnev

  • teostad Tallinna ja regionaalsete lennujaamade territooriumil asuvate
läbivalgustus - ja julgestusseadmete tehnilist hooldust ja järelvalevet
  • tagad reisijate ja nende pagasi lennueelse kontrolli süsteemide tõrgeteta töö
ning viid läbi plaanipäraseid hoolde- ja remonttöid
  • hoolitsed selle eest, et turvakontrolli seadmete arvutid ja serverid on töökorras
  • suhtled vajadusel tehniliste seadmete ning tarkvara tarnijatega

Nõudmised kandidaadile

Kandideerimist toetab:

  • valdkonda toetav rakenduslik kõrgharidus (mehhatroonika, arvutiinsener)
  • hea eesti keele oskus ja inglise keele oskus vähemalt B1 tasemel
  • soovitavalt varasem töökogemus läbivalgustusseadmetega
  • valmisolek vahetustega tööks, lennujaam on avatud 24/7
  • B kategooria juhiluba

Pakume mitmekülgseid võimalusi, mis toetavad Sinu erialast arengut. Toimetame igapäevaselt arenevas töökeskkonnas, kolleegid on sõbralikud ja professionaalsed. Tööl käimine on mugav, asume kesklinnale lähedal ja ka auto saad parkida tasuta. Oleme Sulle loonud soodsad võimalused ja suure valiku viise veeta oma vaba aega tervislikult ning sportlikult.

Tööpakkumise number
#631562

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
27. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
12. detsember 2019

„Oleme Eesti õhuväravaks ja visiitkaardiks, mis paneb meile suure vastutuse, aga annab ka võimalused. Meie kätes on suuresti usaldus Eesti täpsuse vastu, usaldus Eesti asjalikkuse vastu, aga ka sõbralikkuse ja soojuse vastu."
Lennart Meri

AS Tallinna Lennujaam on kaasaegne, kliendikeskne, kvaliteetset teenust osutav äriühing, mille põhitegevuseks on õhusõidukite, reisijate ja kauba teenindamine.

AS Tallinn Airport GH on AS-i Tallinna Lennujaam tütarettevõte, mille põhitegevuseks on reisijate ja õhusõidukite maapealne teenindamine. Meie partneriteks on erinevad lennufirmad, reisibürood ja turismi korraldamisega tegelevad firmad.
Meie aitame lihtsalt lennata!

Ettevõttele on omistatud suurettevõtete kategoorias 2019. aasta jätkusuutliku ettevõtluse indeksi tulemuste alusel kuldmärgis.

Eesti ihaldusväärseim tööandja 2019

Vastutustundliku Ettevõtluse Indeks

Atraktiivne tööandja 2019

Best Airport 2018

Vaata rohkem