Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #289478

JULGEOLEKUOSAKONNA SPETSIALIST

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Vastavalt „Vangla jälitustegevuse juhendile“ kogub varjatult salajast teavet, analüüsib ning realiseerib seda
- Korraldab õigusrikkumiste ennetamiseks, tõkestamiseks ja avastamiseks läbiviidavat tööd
- Teostab esmakontrolli ja kogub esmased materjalid teenindavas piirkonnas toimepandud õigusrikkumiste kohta

Ootused kandidaadile

- Juriidiline või sisekaitseline kõrgharidus (soovitavalt korrektsiooni- või politseialane)
- Eesti keele oskus C1 tasemel või seda oskust tõendava Riikliku Eksami- ja Kvalifikatsioonikeskuse poolt välja antud tunnistuse olemasolu (mitte eestikeelse hariduse omandanutel)
- Kõrge moraalitunnetus ja laitmatu minevik
- Vene keele oskus suhtlustasandil
- Kontseptuaalne mõtlemine, hea pingetaluvus, hea suhtlemis- ning enesekehtestamisoskus
- Hea füüsiline vorm (värbamisel on kohustuslik kehaliste katsete sooritamine vastavalt etteantud normidele)
- Ausus, kindlameelsus ning valmisolek vastutusrikkaks tööksKasuks tuleb:

Kasuks tuleb:
- Töökogemus vanglasüsteemis

- Töötasu alates 900 eurost kuus (korrektsiooni- või politseialase haridusega alates 1100 eurost kuus)
- Huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd
- Arenemis-, koolitus- ja sportimisvõimalusi
- Vähemalt 35 päeva puhkust
- Mugavat tööriietust

Tööpakkumise number
#289478

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
2. november 2012
Kuulutus sisestati:
18. oktoober 2012

Tallinna Vangla on Justiitsministeeriumi valitsemisalas olev valitsusasutus, mis viib täide vabadusekaotust ja eelvangistust ning korraldab kriminaalhooldust.
Julgeolekuosakonna põhiülesanded on ennetada ja avastada õiguserikkumisi ning korraldada vanglas uurimist ja jälitustegevust.

Vaata rohkem