Värsked tööpakkumised

Juhtumikorraldaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 418876

Tööpakkumise number

418876

Töö kirjeldus

OTSIME SOTSIAALTEENUSTE ÜKSUSESSE
PÜHENDUNUD JA KOOSTÖÖVALMIS
JUHTUMIKORRALDAJAID

kelle peamisteks tööülesanneteks on:

  • rehabilitatsiooni- ja erihoolekandeteenuse vajaduse väljaselgitamine koostöös kliendiga (otsene klienditöö)
  • kaalutlusotsusele jõudmine ning otsuse selgitamine kliendile
  • kliendi nõustamine ja juhendamine, seostamine rehabilitatsiooni-, erihoolekandeteenuse ja/või muude sotsiaalkaitsemeetmetega
  • erinevate menetlustoimingute tegemine ja töö dokumenteerimine

Nõudmised kandidaadile

KANDIDAADILT OOTAME

  • soovi panustada sotsiaalsüsteemi arendamisse ja puuetega inimeste elukvaliteedi edendamisse Eestis
  • erialast kõrgharidust sotsiaaltöös, psühholoogias, eripedagoogikas, logopeedias, tegevusteraapias, füsioteraapias või arstiteaduses
  • vähemalt 3-aastast töökogemust rehabilitatsioonimeeskonnas või muude sotsiaalteenuste osutamisel täisealistele puuetega inimestele
  • väga head intervjueerimis-, nõustamis- ja kuulamisoskust
  • head koordineerimis-, analüüsi- ja otsustusvõimet
  • häid suhtlemis-, meeskonnatöö- ja läbirääkimisoskusi
  • iseseisvust ja väga head pingetaluvust
  • väga head eesti keele oskust kõnes ja kirjas, head vene keele oskust kõnes
  • head arvuti- ja infosüsteemide kasutamise oskust (kontoritarkvara, internet, e-post jmt)
  • B-kategooria autojuhilubade olemasolu ja isikliku auto kasutamise võimalust.

Ettevõte pakub

OMALT POOLT PAKUME

  • tööalast väljaõpet
  • võimalust panustada organisatsiooni ühistesse eesmärkidesse koos professionaalse ja toetava meeskonnaga

Lisainfo

Töökoht asub Valgas.
Kandideerimiseks palun saata CV koos motivatsioonikirjaga.
Täiendav info tel 640 8112.

Asukoht:
Valgamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
16. mai 2016
Kuulutus sisestati:
28. aprill 2016
Brutopalk:
Alates 1079 kuni 1200 EUR kuus