Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #314518

Juhtmeköidiste valmistaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tehnilise joonise järgi juhtmeköidiste punumine.

Ootused kandidaadile

- tähelepanelikkus
- kiirus
- täpsus
- hea füüsiline vorm (palju on vaja seista jalgadel)
- rutiinitaluvus
- kasuks tuleb eelnev töökogemus tootmises
- kasuks tuleb ka eelnev tehniliste jooniste lugemise kogemus

Ettevõte pakub

- kaasaegset töökeskonda
- väljaõpet kohapeal
- arenguvõimalusi
- sõbralikku ja toetavat meeskonda
- tasuta transporti Tallinnast

Lisainfo

Töökoht asub Keilas.
Töö toimub 2. vahetuses: 05.50-14.20 ja 14.20-22.50.
Sobivate kandidaatidega võtame kindlasti ühendust!

Tööpakkumise number
#314518

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
26. juuli 2013
Kuulutus sisestati:
18. juuli 2013

Oleme personaliotsingu firma, kelle kliendiks on tunnustatud elektroonikaseadmete tootja. Seoses töömahu kasvuga, otsime täiendavat tööjõudu Keilas asuvasse tootmisüksusesse.

Vaata rohkem