Värsked tööpakkumised

Juhtivspetsialist (esiletoomine ja fotograafia)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 424824

Tööpakkumise number

424824

Töö kirjeldus

Sõrmejäljeosakonna põhiülesandeks on sõrmejäljeekspertiiside ja -uuringute tegemine ning riikliku sõrmejälgede registri pidamine.

Juhtivspetsialisti peamine tööülesanne on sõrmejälgede esiletoomine (nähtavaks muutmine) uuritavatel objektidel ning sõrmejälgede fotografeerimine.

Nõudmised kandidaadile

- keemiaalane kõrgharidus;
- huvi fotograafia vastu ja fotograafiaalaste teadmiste olemasolu;
- suuline ja kirjalik eesti keele oskus C1 tasemel;
- vähemalt ühe võõrkeele (soovitav inglise keel) oskus B2 tasemel;
- ametikohal vajalike arvutiprogrammide tundmine (Word, Excel, Photoshop);
- täpsus, korrektsus, rutiinitaluvus ja vastutusvõime.

Võimalust teha alates 01.08.2016 vastutusrikast tööd riiklikus ekspertiisiasutuses, arenguvõimalust, head töökeskkonda ja toredat kollektiivi. Eksperdi kohale sobivusel pakume väljaõpet kohtueksperdi staatuse saamiseks (kestvusega vähemalt 2 aastat).

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
Töö sobib ka vähenenud töövõimega inimesele palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. juuni 2016
Kuulutus sisestati:
24. mai 2016
Brutopalk:
Alates 900 kuni 950 EUR kuus

Eesti Kohtuekspertiisi Instituut on Justiitsministeeriumi hallatav riigiasutus, mille ülesanne on kohtuekspertiiside ja -uuringute tegemine ning ekspertiisitegevust toetav teadus- ja arendustegevus.