Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #631375

Juhtiv bioanalüütik mikrobioloogia ja molekulaardiagnostika osakonda

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põhja-Eesti Regionaalhaigla laboratoorium ootab oma meeskonda

JUHTIVAT BIOANALÜÜTIKUT
mikrobioloogia ja molekulaardiagnostika osakonda,

kes korraldab osakonna igapäevast tööprotsessi, juhib ja arendab osakonna personali ning on meeskonnatöö eestvedaja, vastutab laboriuuringute kvaliteedi eest, osaleb valdkonna juhendite väljatöötamisel ja osakonna eelarve planeerimisel.

Nõudmised kandidaadile

Ootame, et Sul on:

  • bioanalüütiku haridus
  • vähemalt 3-aastane töökogemus laboratooriumis
  • meeskonna juhtimise kogemus
  • kõrgtasemel eesti keele oskus, vene ja inglise keele oskus tööks vajalikult tasemel
  • hea arvutioskus

Juhtiva bioanalüütiku töö eeldab head suhtlemisoskust ja kõrget pingetaluvust, algatus- ja otsustusvõimet ning korrektsust ja täpsust.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • vastutusrikast, mitmekesist ja huvitavat tööd tänapäevases töökeskkonnas
  • koolitus- ja arenguvõimalusi
  • tööle väärilist tasu ja 7 päeva lisapuhkust
  • õppelaenu hüvitamise võimalust
  • sportimisvõimalusi haigla spordiklubis ja soodustusi koostööpartnerite juures

Lisainfo

  • Juhtiva bioanalüütiku kohustused on tähtajalised kuni viieks aastaks, juhtiva bioanalüütikuga sõlmime tähtajatu töölepingu bioanalüütiku ametikohal.
  • Kandideerimiseks palume saata CV koos palgasooviga ning kaaskiri (kuni 1 A4 lk) osakonna bioanalüütikute tegevuse arendamisest ja juhtimisest 09. jaanuariks 2020.a.
  • Lisainfot jagab laboratooriumi juhtiv bioanalüütik Jane Kurm telefonil 617 1162.

Tööpakkumise number
#631375

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
11. detsember 2019

Põhja-Eesti Regionaalhaigla visiooniks on olla tunnustatud ja uuendusmeelne meditsiinikeskus, teerajaja Eesti tervishoius. Regionaalhaigla koosseisus on seitse kliinikut, kuhu kuuluvad 32 kõrgetasemelist erialakeskust ning töötab üle 4000 inimese. Regionaalhaigla on Eesti suurim traumakeskus, Põhja-Eesti suurim südamekeskus ja psühhiaatriakeskus ning haiglas osutatakse laiapõhjalist vähiravi rohkem kui pooltele vähihaigetele Eestis.

Vaata rohkem