JUHTIMISTALENT
Tööpakkumise number #833265

9
AS LTH-Baas
Euroopa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Oled kunagi huvi tundnud, kuidas ehitatakse laevu?

AS LTH-Baas otsib noort ning ambitsioonikat JUHTIMISTALENTI,
kes sooviks oma panuse anda just sellise unikaalse projekti läbiviimisesse!

LTH-Baasil on käimas mitmed erilised laevaehitusprojektid üle terve maailma ning ootab oma meeskonda enesekindlat ning tulemustele orienteeritud juhtfiguuri, kes hakkab töid planeerima vastavalt paika pandud ajakavale. Ühtlasi kontrollid jooniseid (enne paigaldustööde alustamist), jälgid projekti eelarvet, teostad kvaliteedikontrolli tehtud töödele ning lahendad tehnilisi probleeme.

Ootused kandidaadile

  • tehniline kõrgharidus (eelistatult masina- või laevaehituses)

  • hea analüüsi- ja planeerimisoskus ning läbirääkimis- ja kommunikatsioonioskus

  • tehniliste jooniste/skeemide lugemisoskus

  • arvutiprogrammide kasutamise oskus (spetsiaalsed programmid õpetatakse selgeks koha peal)

  • ladus inglise keele valdamine nii kõnes kui ka kirjas

  • valmisolek töötamiseks/elamiseks välismaal

  • Euroopa Liidu kodaniku staatus

  • tugev stressitaluvus ja enesedistsipliin

Majutuse, transpordi, dokumentatsiooni vormistamise, sotsiaalse garantii, tööriiete ning muu tööks vajaliku pärast ei pea Sa muretsema – see on meie poolt! Sinuga sõlmitakse seadustega kooskõlas tööleping!

Aitame Sul kohaneda ning korraldame põhjaliku väljaõppe kogenud mentorite käe all!

Konkurss lõppeb sobivate kandidaatide leidmisel, seega ära oota kandideerimisega! Viimasesse kandideerimisvooru pääsenutel tuleb valmis olla taustauuringuks.

Lisainfo: 5058184 või e-posti aadressil janar(at)cvkeskus.ee

CV Keskuse värbamiskonsultant Janar Eenlo

Tööpakkumise number
#833265

Info

Asukoht:
Euroopa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. veebruar 2023
Kuulutus sisestati:
18. jaanuar 2023
JUHTIMISTALENT JUHTIMISTALENT

AS LTH-Baas

CVKeskus.ee klient AS LTH-Baas on maailma laevaehitusturul tegutsev jätkusuutlik laevaehitus ja -remondiettevõte, kus töötab kokku circa 500 inimest. Ettevõte põhineb Eesti kapitalil ning tegutseb aastast 1934. Rohkem infot: www.lth-baas.com

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

VIP 9
2 näd. tagasi
SHIPBUILDING SUPERVISOR AS LTH-Baas
9
SHIPBUILDING SUPERVISOR AS LTH-Baas • Euroopa
Euroopa
OBJEKTIJUHT EFC Norge AS
Alates 4100 €/kuus
OBJEKTIJUHT EFC Norge AS • Norra
Norra
Підходить і для українців
WORKING SITE MANAGER Balticstrade OÜ
Alates 3300 €/kuus
WORKING SITE MANAGER Balticstrade OÜ • Rootsi
Rootsi
3 näd. tagasi
TIIMIJUHT OÜ Golden Ground
2000 - 5000 €/kuus
TIIMIJUHT OÜ Golden Ground • Rootsi
Rootsi
VIP 9
JUNIOR ENGINEER AS LTH-Baas
9