https://www.cvkeskus.ee/454872

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Juhtimissüsteemide vaneminspektor

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 454872

Tööpakkumise number

454872

Töö kirjeldus

Ametikoha eesmärk on ameti ja lennundusorganisatsioonide kvaliteedi-, ohutus- ja vastavusseire süsteemide alane järelevalve ning kolmandate osapoolte auditite koordineerimine.

Peamised tööülesanded:
·         koostöös sisuosakondadega järelevalve teostamine lennundusettevõtete tegevuse üle, et see oleks kooskõlas regulatsioonidest tulenevate kvaliteedi-, ohutus- ja vastavusseire süsteemide nõuetega;
·         ameti kvaliteedi-, ohutus- ja vastavusseire süsteemide arendamine, siseauditite tulemuste analüüs ja kokkuvõtete koostamine
·         ametile teostatud välisauditite koordineerimine, tulemuste analüüsimine ja parendustegevuste väljatöötamine
 


Nõudmised kandidaadile

Sobival kandidaadil on:
·         lennundusalane kõrgharidus
·         soovitavalt kolmeaastane töökogemus ametikoha tegevusvaldkonnas
·         eesti keele oskus kõrgtasemel, inglise keele oskus vähemalt kesktasemel
·         põhjalikud teadmised  juhtimissüsteemidest (kvaliteedi- ja ohutusjuhtimine), nende rakendamisest ja inspekteerimise põhialustest ning lennundust reguleerivatest õigusaktidest
·         praktiline kogemus riskide hindamise metoodikate rakendamisest
·         hea analüüsi-,  koostöö- ja suhtlemisoskus
 


Ettevõte pakub

Töötades Lennuametis saad osa põnevast lennundusmaailmast ja riigiameti asjaajamisest, nakatud kolleegide lennundusalase entusiasmiga, sulle avanevad mitmed enesetäiendamise võimalused läbi koolituste, seminaride ja tööalase õppimise.
Me hoolime oma teenistujatest ja pakume paindlikku tööaega, peame neid elu olulistel etappidel meeles, anname kõigile võimaluse puhata 35 kalendripäeva aastas ja peame koos toredaid ühisüritusi.


Lisainfo

Kandideerimiseks saada oma CV ja motiveeritud avaldus koos palgasooviga hiljemalt 31.01.2017 aadressil konkurss[at]ecaa.ee. Lisa juurde essee teemal „Kvaliteedi-, ohutus- ja vastavusseire süsteemide kasulikkus ettevõtte juhtkonnale“ (kuni üks A4 lehekülg).  
Tööle asumise aeg kokkuleppel.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. jaanuar 2017
Kuulutus sisestati:
9. jaanuar 2017

FIRMA NIMI PEIDETUD

Lennuamet on Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi valitsemisalas tegutsev valitsusasutus, millel on juhtimisfunktsiooni ja mis teostab tsiviillennunduse riiklikku järelevalvet ning kohaldab riiklikku sundi seaduses ettenähtud alustel ja ulatuses.