2023-08-23 14:48:55

JUHTIMISKESKUSE SPETSIALIST (energeetika)

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Sinu töö eesmärk on tagada läbi energiakeskuste kaugjälgimise klientidele vajalik katkematu energiavarustus, ettevõttesisene tootmisinfo kiire liikumine ja kvaliteet. Seejuures tagad klientide teavitamise ja koordineerid häiretele operatiivset reageerimist. Nõustad oma töös nii tehnilist personali kui kliente, pead ülevaadet hooldustegevustest ja teostad energiakeskuste efektiivsusanalüüsid.

Tegemist on tähatajalise lepinguga kuni detsember 2024.

Ootused kandidaadile

Edu töös tagab soojustehniline haridus või töö käigus omandatud hea valdkondlik kogemus. Tunned katelde tööpõhimõtted, sul on hea arusaam soojustehnikast ning tunned automaatika süsteeme. Sul on hea suhtlemis- ja koostööoskus, oled õpihimuline ning lahendusele orienteeritud. Suudad iseseisvalt prioriteete seada ja koordineerida tööd rahulikult ja otsustavalt ka avariiolukorras. Lisaks väga heale eesti keelele tuleb kasuks suhtlustasemel vene keele oskus. Vajalik on valmisolek vahetustega tööks (sh. öötööks)

Ettevõte pakub

Sind ootab huvitav ja uusi väljakutseid esitav töö kasvavas rahvusvahelises ettevõttes, võimalus ennast pidevalt tehniliselt täiendada, olla kursis erinevate energiateenuse lahendustega. Tagame Sulle tööks vajaliku koolituse. Lood tõelist äriväärtust, töötate aktiivselt koos ja õpid professionaalsetelt kolleegidelt. Sind ootab arengule suunatud ja toetav töökultuur, suurepärane töökeskkond ning selged eesmärgid. Pakume Sulle mitmeid töötajasoodustusi ning oled väga oodatud meie vahvatele meeskonnatöö üritustele!

Advenis saad võimaluse töötada parimate meeskondade ja inimestega. Suhtume kirega pidevalt paremaks saamisesse ja saavutame üheskoos suurepäraseid tulemusi, selleks on meil jõudu ja energiat! Kaasamine ja mitmekesised meeskonnad võimaldavad meil väljakutsete lahendamisel näha erinevaid vaatenurki. Kui kasvame meie, kasvad ja arened sina koos meiega.

Suurepäraste teadmiste toel muudame maailma paremaks paigaks. Vaatame sihikindlalt tulevikku ja oleme veendunud, et igaüks meist on suurepärane - koos oleme veel paremad.

Liitu meiega parema tuleviku nimel.

Lisainfo

Tegemist on tähtjalise töölepinguga, ajuteselt äraoleva töötaja asendamiseks kuni detember 2024.