Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #531539

Juhiabi / Virtuaalne assistent

CVKeskus.ee klient
Kodukontor
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Juhiabi / Virtuaalse assistendi ülesanneteks on:

Suhtlemine Aasia tootjatega inglise keeles ja tootetellimuste vormistamine.
Raamatupidajale arvete esitamine.
Amazoni reklaamide optimeerimine vastavalt etteantud juhistele.
Füüsiliste toodete nõuetele vastavuse testimine.
Tootemanuaalide kirjastamise tellimuste esitamine ja kvaliteedi kontrollimine.

Ootused kandidaadile

Inglise keele oskus vähemalt B2 tasemel
Heal tasemel MS Excel kasutamise oskus
Iseseisev, täpne ja süsteemne suhtumine töösse
Võimekust omandada kiiresti uusi arvutiprogramme
Arvuti ja interneti kasutamise võimekust. Töökoht on asukohavaba.

Vaheldusrikast tööd kiiresti arenevas rahvusvahelises ettevõttes.

Püsivat sissetulekut.

Paindliku töögraafikut.

Asukohavaba tööd.

Lisainfo telefonil 55638045

Tööpakkumise number
#531539

Asukoht:
Kodukontor
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 800 €/kuus
Kuulutus aegub:
24. mai 2018
Kuulutus sisestati:
25. aprill 2018

eTixigo OU on kiirelt kasvav internetikaubanduse ettevõte, mille eestlastest juhtkond paikneb Tallinnas aga tegevus toimub Aasiast Ameerika Ühendriikideni. Müüme endale kuuluvate kaubamärkide all olme elektroonikat internetipoes Amazon.

Vaata rohkem