2023-08-23 14:48:55

Juhiabi

CVKeskus.ee klient
1200 - 1600 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Otsime enda ettevõttesse sekretär-juhiabi, kes on valmis vastu astuma eri valdkonna probleemidele. Tööülesandeks on juhi igapäevane assisteerimine erinevates ettevõttega seotud küsimustes, sh nii igapäevast kontorikeskonna haldamist puudutavad küsimused kui ka personali puudutavad küsimused. Sekretär-juhiabil on võimalik aidata lahendada nii igapäevaseid jooksvaid probleeme kui ka aidata kaasa ettevõtte kultuuri kujundamisele.

Nõudmised kandidaadile

Otsime oma meeskonda lojaalset ja särasilmset inimest, kes näitab initsiatiivi, et panustada ettevõtte arengusse. Soovime oma meeskonda inimest, kes ei taha igapäevast tööd lihtsalt ära teha, vaid kes tahab leida lahendusi, kuidas midagi veelgi paremaks muuta ning kellel on püsivust ja sihikindlust, et pikaajalisi muutusi ellu viia ja seatud eesmärke saavutada.Kandidaadil ei pea olema eelnev pikaajaline kogemus ega vastav eriharidus, kuid tal peab olema väga hea õppimisvõime ja suhtlemisoskus. Küll aga tuleb haridus ja/või varasem kogemus personalivaldkonnas või sekretäritöös kasuks. Kandidaadile peab meeldima inimestega töötada ning ta peab peale väljaõpet olema suuteline iseseisvalt probleeme lahendama. Oma ülesannete täitmisel peab ta olema hoolas, täpne ja detailidele orienteeritud. Vajalik on eesti ja inglise keele oskus, kuid kandidaat peab kindlasti oskama ka suhtlustasandil vene keelt. Samuti on vajalik ka ja juhilubade olemasolu ja autojuhtimisoskus.

Meie omalt pool pakume stabiilset tööd, sõbralikku meeskonda, uusi väljakutseid ja arenemisvõimalusi.

Oleks tore kui saadaksid ka kaaskirja põhjendusega, miks just Sina sellele tööle parim kandidaat oled! Palgasoovi võiksid ka mainida.

Töö on poole kohaga Oktoober kuni Detsember. Täiskohaga alates Jaanuar.

Tööülesanded

  • klientidega ja koostööpartneritega suhtlemine
  • eel-intervjuud töölistega
  • turunduskampaaniate läbiviimine
  • sotsiaalmeedia haldus
  • igapäevatöö organiseerimine
  • juhatuse ja meeskonna assisteerimine
  • asjaajamise ja infoliikumise korraldamine (telefon, faks, e-post, tavapost, siseinfo)
  • andmesisestus, kirjavahetuse ja dokumendihalduse korraldamine, süstematiseerimine ja arhiveerimine
  • külaliste vastuvõtu organiseerimine
  • jooksvate küsimuste lahendamine
  • aeg-ajalt võib ette tulla 1-2 päevaseid komandeeringuid Soome, Rootsi, Läti, Leetu, Ukrainasse jne.

Ootused kandidaadile

Vajalik:

  • Ülim täpsus detailidele
  • Organiserimis- ja planeerimisvõime
  • tööks vajalike programmide oskus (Word, Excel, jne)
  • koostöövõime
  • usaldusväärsus ja kohusetundlikkus
  • täpsus ja püsivus
  • suurepärane vene, eesti ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas
  • hea pingetaluvus ja paindlikkus
  • täpsus ja korrektsus
  • peab tundma mugavalt arvutite ja erinevate tarkvaralahenduste kasutamisel.
  • Kiire õppimisvõime
  • B-kategooria autojuhiload

Kasuks tuleb:

  • algatusvõime
  • kliendisõbralikkus
  • meeskonna juhtimis oskus
  • hea suuline ja kirjalik väljendusoskus
  • varasem kokkupuude ilumaailmaga
  • kogemus turundusvaldkonnas
  • kõrgharidus või selle hetkel omandamine
  • Soome keele oskus
  • baasteadmised raamatupidamisest
  • Wordpressi kasutusoskus

Ettevõte pakub

  • palgalist töökohta
  • tööd edukas ja pidevalt arenevas ettevõttes
  • täiendkoolituse võimalusi
  • mitmekülgset tööd ja sõbralikku, tulemustele orjenteeritud kollektiivi
  • huvitavat ja mitmekülgset tööd
  • sõbralikku meeskonda
  • motiveerivat töötasu