Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #664232

Juhiabi

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 19. august 2020
Kuulutus aegub:18. september 2020

Töö kirjeldus

  • Rahvusvaheliste kliendisuhete hoidmine ning koostöö arendamine

  • Rahvusvaheline müük, selle analüüs ning aruandlus

  • Tootjate, hankijate ja klientidega seotud lähetused vastavalt vajadusele

  • Tolli ja transpordiga seotud tegevused

  • Tööstiil pigem iseseisev

  • Turu kaardistamine riigti - potensiaalsed kliendid, distribuutorid, konkurendid, tooted

  • Tootetellimuste kogumine klientidelt ja tootjatele edastamine

  • Ühekordse iseloomuga juhipoolsete erinevate tööülesannete täitmine

Ootused kandidaadile

  • Kohusetundlikkus ja vastutusvõime

  • Julgus, tugev isiksus ning hea stressitaluvus

  • Väga hea eesti ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas

  • Vene keelt oskad suhtlustasandil

  • Soov ja võimalus sagedasteks väliskomandeeringuteks

Lisainfo

info(at)globalsun.ee

Tööpakkumise number
#664232

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. september 2020
Kuulutus sisestati:
19. august 2020

CVKeskus.ee klient

Solaariumite, ilusalongi seadmete ja aparatuuri
maaletooja

Vaata rohkem

Juhiabi