Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #702259

Juhiabi-raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Võrumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

    Otsime oma meeldivasse kollektiivi toimekat inimest, kellele kuuluksid järgnevad tööülesanded:

  • juhtkonna assisteerimine;
  • ettevõtte raamatupidamistoimingute teostamine;
  • palga- ja personaliarvestus;
  • töögraafikute koostamine;
  • kohustusliku dokumentatsiooni koostamine ja täiendamine;
  • kauba tellimine, laotoimingud;
  • inventuuride läbiviimine;
  • üldmeili haldamine ja pakkumiste koostamine;
  • jooksvate probleemide lahendamine.

Ootused kandidaadile

    Sobival kandidaadil on:

  • raamatupidamisalane haridus või töökogemus;
  • hea arvutikasutamise oskus (Excel, Word, Outlook, Merit Aktiva);
  • teadmised personalitöö valdkonnast;
  • hea eesti ja inglise keele oskus;
  • organiseerimisoskus ja täpsus tööülesannete täitmisel;
  • hea eneseväljendus- ja suhtlemisoskus;
  • initsiatiivikus ja oskus iseseisvalt tegutseda;
  • B kategooria juhiloa olemasolu; isikliku sõiduauto kasutamise võimalus;
  • kõrge pingetaluvus.

    Kasuks tuleb:

  • lisaks inglise keelele teiste võõrkeelte oskus (vene, soome jne).

Ettevõte pakub

  • vaheldusrikast ja väljakutseid pakkuvat tööd
  • konkurentsivõimelist palka
  • tööaega E-R 08.00-16.00
  • omatöötaja soodustusi
  • tööle asumise aeg kokkuleppel

Tööpakkumise number
#702259