Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #244342

Juhiabi-raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ettevõte otsib endale uut töötajat, kelle peamiseks tööülesandeks on:
* Klassikaline juhiabi töö ning kontoritöö organiseerimine
* Infoliikumise korraldamine (telefon, mail, faks, tavapost, siseinfo)
* Tootmisjuhtide assisteerimine
* Müügireskontro – arvete süsteemne koostamine, laekumiste sisestamine, saldode kontroll
* Ostureskontro - arvete süsteemne kirjendamine, maksmine, saldode kontroll
* Töötajate kulu- ja komandeeringu aruanded - sisestamine, maksmine
* Pangad - pangakanded programmis
* Põhivarad, amort
* Ladu, lao liikumised
* Ettevõtte juhi poolt antud ülesannete korrektne täitmine

Ootused kandidaadile

Valdad korrektselt eesti keelt ja tuled toime ka vene ja inglise keelega
Omad haridust raamatupidamise- või finantsvaldkonnas või
oled omandamas kõrgharidust raamatupidamise- või finantsvaldkonnas
Omad Office (exel, word) programmide kasutamise oskust ning kasuks tuleb Hansa Raama kasutamise oskus
Oskad iseseisvalt töötada, oled korrektne, kõrge töövõimega, hea suhtlemisoskusega, täpne, kiire, hindad meeskonnatööd ning oled kohustundlik
Eelnev töökogemus juhiabi ja raamatupidmise valdkonnas

Ettevõte pakub

Vaheldusrikast ja arenemisvõimalusi pakkuvat tööd
Võimalust rakendada finantsalaseid teadmisi praktikas
Eneseteostusvõimalusi

Lisainfo

Tööasukoht: Vana-Narva mnt. 27B, Maardu, Harjumaa
Soovitav auto olemasolu.

Tööpakkumise number
#244342

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. detsember 2011
Kuulutus sisestati:
14. november 2011

Repston OÜ on kliendi tellimuste kiire ja kvaliteetse täitmise põhimõttel tegutsev metallitöötlemise ettevõte, mis toodab väga erinevaid metallist
tooteid, vastavalt klientide soovidele. Repston OÜ on usaldusväärne partner, kus pühendunult töötades luuakse parimat kvaliteeti ja paindlikke
tingimusi koostööpartneritele, kindlustunnet töötajatele ning rahulolu omanikele.

Vaata rohkem