2023-08-23 14:48:55

Juhiabi-personalijuht

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Sulle meeldib töö inimestega?  Oled hea suhtleja ja oma tegevustes põhjalik ning järjekindel?

Siis see tööpakkumine on just sulle!

AS Eskaro kutsub oma meeskonnaga liituma JUHIABI-PERSONALIJUHTI

Ootused kandidaadile

Sinu tööülesannete hulka kuulub:

  • Värbamisprotsessi ettevalmistamine ja läbiviimine ning uute töötajate sisseelamise korraldamine koostöös juhtidega
  • Personalihaldus
  • Dokumentide koostamine, koosolekute protokollimine
  • Toetada ja nõustada juhte ja olla neile partneriks kõikides personali küsimustes
  • Meeskonna ühisürituste organiseerumine

Ettevõte pakub

Omalt pool pakume:

  • Tähtajalist asenduslepingut (lapsehoolduspuhkuse ajaks)
  • Võimalust õppida ja areneda koos ettevõttega
  • Firmade siseseid soodustusi (sporditoetus ja massaaž)
  • Sõbralik ja toetav kollektiiv
  • Kindel päevane tööaeg
  • Ettevõtte ühisüritusi

Lisainfo

Kandideeri julgelt läbi CV keskus portaali või saada oma CV eskaro(at)eskaro.com