Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #431220

JUHIABI-LAOHALDUR

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Ettevõtte asjaajamise ja dokumendihalduse korraldamine (dokumentide loomine, registreerimine, süstematiseerimine, säilitamine, töö erinevate äritarkvaradega;
  • Igapäevane kirjavahetuse ja telefonitöö pidamine;
  • Juhi assisteerimine jooksvates küsimustes;
  • Laotarkvara haldus ja kanded;
  • Personalitöö (Töölepingute vormistamine).

Ootused kandidaadile

Potentsiaalne kandidaat omab vähemalt keskharidust; valdab eesti ja vene keelt nii kõnes kui kirjas, kasuks tuleb 1C programmi kasutamise oskus; oskab kontoritarkvara programme; on avatud suhtleja; on kohusetundlik ja abivalmis.

Ettevõte pakub

Stabiilset ja põnevat tööd;
Toetavat ning toredat meeskonda;
Kaasaegseit töökeskonda;
Konkurentsivõimelist palka.

Tööpakkumise number
#431220

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. august 2016
Kuulutus sisestati:
13. juuli 2016

WOODEXPO OÜ on 2010a. loodud ettevõte. Ettevõte tegeleb kasutatud kaubaaluste ostu ja müügiga. Kesklaod asuvad Tallinnas ja Tartus. Logistiliselt on hõlmatud kogu eesti. Firma autopark koosneb 8 eri suurusega kaubaautost, mis võimaldab operatiivselt jõuda iga kliendini. Tartus asub ka uute kaubaaluste valmistamise tehas. Tehases töötab hetkel 50 inimest. Woodexpol on koostööpartnereid ka mitmes välisriigis. Enamus tarneid lähetatakse Rootsi, Soome, Norrasse ja Läti Vabariiki.

Vaata rohkem