Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #199083

JUHATUSE LIIGE

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ettevõtte reorganiseerimine ning edaspidine juhtimine

Ootused kandidaadile

- Kõrgharidus finantsi või majanduse alal
- Vajalikud teadmised finants- ning meeskonnajuhtimises
- Töökogemus finants- ning meeskonnajuhtimises
- Kaasaegsed teadmised finantsturgude toimimisest
- Kõrgtasemel eesti ning suhtlustasandil vene keele oskus
- Hea suhtlemisoskus ning initsiatiivikus
- Süsteemsus ja täpsus ning suur töövõime
- Kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

Konkurentsivõimelist põhipalka
Väga head motivatsioonipaketti
Protsenti ettevõtte kasumist

Lisainfo

Töö asukoht Tallinna vanalinnas

Tööpakkumise number
#199083