Värsked tööpakkumised

Juhatuse assistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 419813

Tööpakkumise number

419813

Töö kirjeldus

  • Dokumentide ja e-kirjade koostamine ning vormistamine nii eesti kui inglise keeles;
  • Kontoritehnika korrashoiu jälgimine ja tehniliste vahendite haldamine;
  • Juhi assisteerimine igapäevatöös;
  • Kergemate raamatupidamislike ülesannete täitmine;
  • Infoliikumise korraldamine ja töötajate abistamine.

Nõudmised kandidaadile

  • Väga heal tasemel inglise ja eesti keele oskus;
  • Kontoritehnika ja –tarkvara kasutamise oskus;
  • Algteadmised raamatupidamisest;;
  • Kiire õppimisvõime, täpsus ja korrektsus;
  • B-kategooria juhiload;
  • Ausus ja usaldusväärsus.
Kasuks tuleb:
  • Varasem kokkupuude IT-süsteemidega

Ettevõte pakub

  • Motiveerivat töötasu;
  • Vaheldusrikast ja huvitavat tööd;
  • Meeldivat ja stabiilset töökeskkonda;
  • Sõbralikku kollektiivi.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
6. mai 2016
Kuulutus sisestati:
21. aprill 2016

CVO Recruitment`i kliendiks on pikaajalise kogemusega sõiduauto järelhaagiseid tootev ettevõte – Respo Haagised. Ettevõtte tootmishooned koos 110 töötajaga asub Tõrvandis, Tartus ning tootmisüksused asuvad samuti nii Keenias kui ka Tai Kuningriigis. 70% toodangust eksporditakse peamiselt Soome, Norrasse, Rootsi, Venemaale, Leetu ja Lätti. Toodetavate järelkärude nomenklatuuri kuulub üle saja erineva mudeli, sealhulgas treilerid autode ja ehitusmasinate transportimiseks; furgoon– ja platvormhaagised; samuti vabaaja-haagised paatide, lumesaanide, mootorrataste veoks; ja haagised ATV’dele. Eritellimusel valmistatakse ka sihtotstarbelisi haagiseid teemärgistuse, lipuvarraste ja kerglennukite tarbeks. Lisainfo: www.respo.ee